Pułapka - (1970)

Pułapka 2020-02-27 12:46:48

Tytuł oryginalny: Pułapka - (1970 ) - (1 godz. 01 min.)

Kategoria: Sensacyjny,
Premiera: 1971-03-26

Opis filmu Pułapka ( 1970 ):

Jan Rajner (Andrzej Kopiczyński) i Willy Rainer (Holger Mahlich) to stryjeczni bracia pochodzący z Dolnego Śląska. Po zakończeniu II wojny światowej ten pierwszy ciągle służy w armii polskiej, podczas gdy drugi jest partyzantem, uczestnikiem planu Werwolf. Willy zostaje jednak pojmany przez Polaków. Ze względu na uczestnictwo w strukturach SS grozi mu śmierć. Jednak nikt nie wie, że mężczyzna służył w tej formacji. Jan postanawia nie wydawać brata, ryzykując tym samym oskarżenia o kolaborację z Niemcami.

Obsada: Aleksander Iwaniec Andrzej Kopiczyński Holger Mahlich Joanna Jędryka Karin Beewen Paul Berndt Werner Dissel Wirgiliusz Gryń

Film Pułapka jest to produkcja, której rok produkcji to 1970 roku. Pułapka powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Sensacyjny. Za datę premiery filmu Pułapka uznaje się date: 1971-03-26.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,5 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Pułapka online" lub "film Pułapka cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Pułapka legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Pułapka online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.