Twardy glina - (1998)

Twardy glina One Tough Cop 2019-09-14 14:46:55

Tytuł oryginalny: One Tough Cop - (1998 ) - (1 godz. 30 min.)

Kategoria: Sensacyjny,
Premiera: 1998-10-09

Opis filmu Twardy glina (One Tough Cop 1998 ):

Policjant Bo Dietl oraz jego partner, Duke Finnerty są niezawodni w swoim fachu – choć stosują niekonwencjonalne metody działania, od lat skutecznie walczą z przestępcami na ulicach Nowego Jorku. Bo często spotyka się z Richiem, kolegą z dzieciństwa. Wprawdzie przyjaciel jest powiązany z mafią, lecz Dietl stara się oddzielać sprawy zawodowe od prywatnych. Mimo to ich kontaktami zaczynają interesować się agenci FBI. Gdy dochodzi do brutalnego morderstwa zakonnicy ze szkoły klasztornej w Harlemie, Bo i Duke prowadzą śledztwo na własną rękę. Trop wiedzie do ludzi mafii. W międzyczasie Bo nawiązuje romans z piękną dziewczyną Richiego, Joey, która postanawiła rozstać z żonatym kochankiem. Tymczasem partner Dietla ma coraz więcej długów u przedstawicieli przestępczego świata…

Obsada: Amy Irving Chris Penn Gina Gershon Harvey Atkin Michael McGlone Paul Guilfoyle Stephen Baldwin Victor Slezak

Film Twardy glina jest to produkcja, której rok produkcji to 1998 roku. Twardy glina powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Sensacyjny. Za datę premiery filmu Twardy glina uznaje się date: 1998-10-09.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Twardy glina online" lub "film Twardy glina cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Twardy glina legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Twardy glina online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.