Będziesz legendą, człowieku - (2012)

Będziesz legendą, człowieku 2020-03-24 01:56:33

Tytuł oryginalny: Będziesz legendą, człowieku - (2012 ) - (1 godz 17 min)

Scenariusz:
Reżyseria: Marcin Koszałka
Obsada: Damien Perquis Didier Perquis Franciszek Smuda Francoise Perquis Jakub Błaszczykowski Josepha Carton Marcin Wasilewski Pauline Perquis
Premiera: 2013-03-15

Opis filmu Będziesz legendą, człowieku ( 2012 ):

Wybitny dokumentalista („Takiego pięknego syna urodziłam”, „Istnienie”) i wielokrotnie nagradzany operator Marcin Koszałka (dwukrotny zdobywca Złotych Lwów na Festiwalu w Gdyni za zdjęcia do filmów „Pręgi” i „Rewers” oraz Brązowej Żaby na Camerimage za „Rewers”) odsłania kulisy Euro 2012, przyglądając się polskiej reprezentacji w trakcie mistrzostw Europy. Kamera Koszałki towarzyszy piłkarzom przez 24 godziny na dobę, docierając w miejsca i rejestrując momenty, jakich nigdy nie udało się pokazać żadnej stacji telewizyjnej. Chwile słabości, triumfu, rozczarowania – po raz pierwszy, bez cenzury, prezentowane z perspektywy samych piłkarzy. Pierwszoplanowymi bohaterami filmu są Damien Perquis – zmagający się z trudnościami z adaptacją w polskiej kadrze oraz twardziel i dobry duch drużyny – Marcin Wasilewski.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.