39 kroków - (1935)

39 kroków The 39 Steps 2019-09-13 14:32:19

Tytuł oryginalny: The 39 Steps - (1935 ) - (1 godz. 27 min.)

Premiera: 1935-08-01

Opis filmu 39 kroków (The 39 Steps 1935 ):

Akcja filmu rozgrywa się w latach 30. Richard Henney przybywa do Londynu i już po kilku dniach pobytu w tym mieście wpada w tarapaty. Podczas spektaklu w jednym z tutejszych teatrów poznaje Anabellę, ukrywającą się przed ścigającymi ją agentami służb specjalnych. Richard zabiera dziewczynę do swojego mieszkania, nie zdając sobie sprawy, że są śledzeni. Odtąd wydarzenia rozwijają się w zawrotnym tempie. Jeszcze tej samej nocy Anabelle zostaje zamordowana. Henney postanawia sam rozwikłać zagadkę morderstwa, tym bardziej, że tylko w ten sposób może oczyścić się z ciążących na nim podejrzeń…

Obsada: Frank Cellier Godfrey Tearle Helen Haye John Laurie Lucie Mannheim Madeleine Carroll Robert Donat Wylie Watson

Film 39 kroków jest to produkcja, której rok produkcji to 1935 roku. 39 kroków powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Szpiegowski. Za datę premiery filmu 39 kroków uznaje się date: 1935-08-01.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć 39 kroków online" lub "film 39 kroków cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "39 kroków legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć 39 kroków online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.