Babycall - (2011)

Babycall Babycall 2019-09-12 09:02:12

Tytuł oryginalny: Babycall - (2011 ) - (1 godz. 40 min.)

Kategoria: Thriller,
Scenariusz:
Reżyseria: Pu00e5l Sletaune
Obsada: Henrik Rafaelsen, Kristoffer Joner, Maria Bock, Noomi Rapace, Stig R. Amdam, Tom Hugo Nielsen, Torkil Johannes Swensen Hu00f8eg, Vetle Qvenild Werring,
Opis filmu Babycall:

Anna, samotna matka ośmioletniego Andersa, przeprowadza się do nowego mieszkania w wielkim budynku. Oboje objęci są programem ochrony świadków i ich nowy adres objęty jest tajemnicą. Kobieta ma nadzieję, że tu nie trafi ojciec chłopca, który swoim brutalnym zachowaniem wielokrotnie udowadniał, że jest zagrożeniem dla niej i ich dziecka. Nowe miejsce wzmaga jednak niepokój Anny, więc żeby sobie z nim jakoś radzić kupuje elektryczną nianię. Pewnego razu, nasłuchując czy z synem wszystko w porządku, kobieta słyszy w urządzeniu niepokojące głosy. Głosy mordowanego innego dziecka… „Babycall” to mroczny psychologiczny thriller z Noomi Rapace, znaną z ekranizacji trylogii  „Millennium”, w roli głównej. Aktorka otrzymała za ten występ nagrodę za najlepszą rolę na Festiwalu Filmowym w Rzymie.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.