Enen - (2009)

Enen 2020-03-20 00:41:54

Tytuł oryginalny: Enen - (2009 ) - (1 godz 40 min)

Kategoria: Thriller,
Premiera: 2009-08

Opis filmu Enen ( 2009 ):

Film opowiada historię lekarza szpitala psychiatrycznego, który odkrywa, że wśród jego pacjentów znajduje się człowiek cierpiący na amnezje i nie posiadający historii choroby. Lekarz przenosi go do swojego domu i samodzielnie poddaje terapii.

Obsada: Borys Szyc Elżbieta Karkoszka Ewa Ziętek Grzegorz Kwiecień Grzegorz Wolf Krzysztof Stroiński Magdalena Walach Marian Opania

Film Enen jest to produkcja, której rok produkcji to 2009 roku. Enen powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Thriller. Za datę premiery filmu Enen uznaje się date: 2009-08.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,7 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Enen online" lub "film Enen cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Enen legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Enen online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.