Homeland - (2011)

Homeland 2020-03-03 19:41:35

Tytuł oryginalny: Homeland - (2011 ) - (55 min)

Kategoria: Thriller,
Premiera: 2011-10-02

Opis filmu Homeland ( 2011 ):

Po ataku na kryjówkę terrorystów w Iraku amerykańskim żołnierzom udaje się odbić jeńca wojennego, który zaginął przed 8 laty. Sierżant Nicholas Brody wraca do kraju jako bohater, jednak nie wszyscy w niego wierzą. Agentka CIA Carrie Mathison nie zważając na innych próbuje udowodnić, że uznany wcześniej za zmarłego żołnierz nie jest już tym samym człowiekiem który wyjechał na misję.

Obsada: Claire Danes Damian Lewis Diego Klattenhoff Jackson Pace Mandy Patinkin Morena Baccarin Morgan Saylor Rupert Friend

Film Homeland jest to produkcja, której rok produkcji to 2011 roku. Homeland powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Thriller. Za datę premiery filmu Homeland uznaje się date: 2011-10-02.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 8,0 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Homeland online" lub "film Homeland cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Homeland legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Homeland online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.