Krew z krwi - (2009)

Krew z krwi Summer's Blood 2019-09-11 18:46:49

Tytuł oryginalny: Summer's Blood - (2009 ) - (1 godz. 31 min.)

Kategoria: Thriller,

Opis filmu Krew z krwi (Summer's Blood 2009 ):

Nastoletnia Summer (Ashley Greene) wybiera się w samotną podróż, aby odnaleźć ojca, z którym nigdy nie miała kontaktu. Jedyną wskazówką, jaką ma, jest list z miejscowości Massey. W drodze poznaje młodego chłopaka. Tom jest sympatyczny, uczynny, przystojny. Razem jadą do domu jego matki. I tu zaczyna się koszmar. Po nagłej utracie przytomności Summer budzi się przywiązana do wielkiej skrzyni z ziemią w pomieszczeniu pełnym ludzkich czaszek i kwitnących kwiatów, a obok leży inna skatowana i unieruchomiona dziewczyna. Okazuje się, że obie są ofiarami rodziny psychopatycznych morderców, która w ten sposób urządza sobie własny „ludzki ogród”. Kiedy Summer otrząsa się z pierwszego szoku, postanawia zawalczyć o swoje życie. Być może, aby wyrwać się z rąk obłąkanych bestii, będzie musiała stać się jedną z nich.

Obsada: Cinthia Burke Dani Kind Paul Whitney Peter Michael Dillon Peter Mooney Sean Tucker Stephen McHattie Teri Loretto

Film Krew z krwi jest to produkcja, której rok produkcji to 2009 roku. Krew z krwi powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Thriller. Za datę premiery filmu Krew z krwi uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Krew z krwi online" lub "film Krew z krwi cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Krew z krwi legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Krew z krwi online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.