Mała Odessa - (1994)

Mała Odessa Little Odessa 2019-09-13 23:47:18

Tytuł oryginalny: Little Odessa - (1994 ) - (1 godz. 38 min.)

Premiera: 1995-05-19

Opis filmu Mała Odessa (Little Odessa 1994 ):

Najemny zabójca, Joshua Shapira , od lat wykonuje zlecenia mafii. Gdy otrzymuje kolejne zadanie, okazuje się że ma je wykonać w dzielnicy gdzie się wychował – Małej Odessie. Po dotarciu na miejsce dowiaduje się od młodszego brata, że ich matka jest umierająca. Joshua postanawia złożyć jej wizytę, mimo niechęci ojca, który kiedyś wyrzekł się syna-przestępcy…

Obsada: David Vadim Edward Furlong Maximilian Schell Moira Kelly Natalya Andreychenko Paul Guilfoyle Tim Roth Vanessa Redgrave

Film Mała Odessa jest to produkcja, której rok produkcji to 1994 roku. Mała Odessa powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat obyczajowy. Za datę premiery filmu Mała Odessa uznaje się date: 1995-05-19.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Mała Odessa online" lub "film Mała Odessa cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Mała Odessa legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Mała Odessa online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.