Okno na podwórze - (1998)

Okno na podwórze Rear Window 2019-09-14 14:32:28

Tytuł oryginalny: Rear Window - (1998 ) - (1 godz. 29 min.)

Kategoria: Thriller,
Premiera: 1998-11-22

Opis filmu Okno na podwórze (Rear Window 1998 ):

Utalentowany architekt Jason Kemp ulega poważnemu wypadkowi. Sparaliżowany, znajduje zajęcie w obserwowaniu życia innych ludzi z okna swojego mieszkania. Jego niewinne zajęcie przeradza się w koszmar, kiedy wydaje mu się, że był świadkiem morderstwa. Wierzy, że jego sąsiad, rzeźbiarz, zabił swoją żonę. Niestety, nie ma na to żadnych dowodów. Pewnego dnia żona rzeźbiarza powraca, ale Jason jest przekonany, że to nie ta sama kobieta… Film jest remake’em słynnego kryminału Alfreda Hitchcocka. W głównej roli wystąpił sparaliżowany po wypadku Christopher Reeve.

Obsada: Ali Marsh Allison Mackie Anne Twomey Christopher Reeve Daryl Hannah Ritchie Coster Robert Forster Ruben Santiago-Hudson

Film Okno na podwórze jest to produkcja, której rok produkcji to 1998 roku. Okno na podwórze powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Thriller. Za datę premiery filmu Okno na podwórze uznaje się date: 1998-11-22.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Okno na podwórze online" lub "film Okno na podwórze cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Okno na podwórze legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Okno na podwórze online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.