Podziemny krąg - (1999)

Podziemny krąg Fight Club 2020-03-03 20:21:34

Tytuł oryginalny: Fight Club - (1999 ) - (2 godz 19 min)

Premiera: 1999-09-10

Opis filmu Podziemny krąg (Fight Club 1999 ):

Młody yuppie (Edward Norton), wbity w narzucony przez „wyścig szczurów” styl życia, cierpi na bezsenność. Za namową lekarza trafia na spotkania terapeutyczne ludzi ciężko i śmiertelnie chorych. Paradoksalnie odnajduje – w spotkaniach pełnych bólu i cierpienia – spokój. Wkrótce spotyka na swej drodze przewrotnego anarchistę Tylera Durdena (Brad Pitt), który imponuje mu swym nieskrępowaniem i wyzwoleniem. Obaj szybko stają się swoim wzajemnym dopełnieniem. Organizują zamknięte walki – Podziemny Krąg, który przeradza się w paramilitarną organizację anarchistyczną.

Obsada: Brad Pitt David Andrews Edward Norton Helena Bonham Carter Jared Leto Meat Loaf Richmond Arquette Zach Grenier

Film Podziemny krąg jest to produkcja, której rok produkcji to 1999 roku. Podziemny krąg powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Psychologiczny. Za datę premiery filmu Podziemny krąg uznaje się date: 1999-09-10.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 8,3 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Podziemny krąg online" lub "film Podziemny krąg cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Podziemny krąg legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Podziemny krąg online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.