Rykoszet - (1987)

Rykoszet Backfire 2019-09-14 14:47:18

Tytuł oryginalny: Backfire - (1987 ) - (1 godz. 30 min.)

Kategoria: Thriller,

Opis filmu Rykoszet (Backfire 1987 ):

Donny McAndrew po powrocie z Wietnamu jest zupełnie innym człowiekiem. Żona Mary nie ma zamiaru przyjąć tego do wiadomości. Poślubiła przecież przebojowego, młodego i – co nie było bez znaczenia – zamożnego mężczyznę. Teraz pozostały jej tylko pieniądze oraz mąż przeżywający koszmary senne i wymagający opieki. Mary dochodzi więc do wniosku, że zatrzyma tylko pieniądze. Razem ze swoim kochankiem Jackiem zamierza doprowadzić męża do samobójstwa. Niespodziewanie pojawia się jednak przeszkoda w postaci tajemniczego mężczyzny o nazwisku Reed…

Obsada: Bernie Casey Dean Paul Martin Dinah Manoff Dwight McFee Gordon McIntosh Jeff Fahey Karen Allen Keith Carradine

Film Rykoszet jest to produkcja, której rok produkcji to 1987 roku. Rykoszet powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Thriller. Za datę premiery filmu Rykoszet uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Rykoszet online" lub "film Rykoszet cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Rykoszet legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Rykoszet online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.