Więzień labiryntu - (2014)

Więzień labiryntu The Maze Runner 2020-03-03 10:21:40

Tytuł oryginalny: The Maze Runner - (2014 ) - (1 godz 53 min)

Premiera: 2014-09-11

Opis filmu Więzień labiryntu (The Maze Runner 2014 ):

Nastoletni Thomas (Dylan O’Brien) budzi się w ciemnej windzie, nie pamiętając niczego. Trafia do tajemniczej Strefy: obszaru zamieszkanego przez kilkudziesięciu innych chłopców, którzy dostali się tam w identyczny sposób. Ogromny mur otaczający teren rozchyla się każdego ranka, otwierając przejście do labiryntu. Najstarsi mieszkańcy usiłują znaleźć wyjście od dwóch lat. Nowa nadzieja pojawia się wraz z dziewczyną, Teresą (Kaya Scodelario), która trafia do Strefy w śpiączce, ściskając w dłoni tajemniczą notatkę.

Obsada: Aml Ameen Blake Cooper Dexter Darden Dylan O'Brien Kaya Scodelario Ki Hong Lee Thomas Brodie-Sangster Will Poulter

Film Więzień labiryntu jest to produkcja, której rok produkcji to 2014 roku. Więzień labiryntu powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Akcja. Za datę premiery filmu Więzień labiryntu uznaje się date: 2014-09-11.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,0 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Więzień labiryntu online" lub "film Więzień labiryntu cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Więzień labiryntu legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Więzień labiryntu online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.