Więzień labiryntu: Lek na śmierć - (2018)

Więzień labiryntu: Lek na śmierć Maze Runner: The Death Cure 2020-03-02 07:21:38

Tytuł oryginalny: Maze Runner: The Death Cure - (2018 ) - (2 godz 22 min)

Premiera: 2018-01-17

Opis filmu Więzień labiryntu: Lek na śmierć (Maze Runner: The Death Cure 2018 ):

W spektakularnym finale epickiej sagi o „Więźniu labiryntu” Thomas staje na czele grupy zbiegłych Streferów, którzy wyruszają z ostateczną misją. Jeśli chcą ocalić swych przyjaciół, muszą wkraść się do legendarnego Ostatniego Miasta – kontrolowanego przez DRESZCZ labiryntu, który kryje w sobie najniebezpieczniejszą z dotychczasowych pułapek. Ci, którzy wyjdą z niej żywi, poznają odpowiedzi na pytania, które Streferzy zadają sobie od chwili, gdy znaleźli się w pierwszym labiryncie.

Obsada: Dexter Darden Dylan O'Brien Jacob Lofland Kaya Scodelario Ki Hong Lee Rosa Salazar Thomas Brodie-Sangster Will Poulter

Film Więzień labiryntu: Lek na śmierć jest to produkcja, której rok produkcji to 2018 roku. Więzień labiryntu: Lek na śmierć powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Akcja. Za datę premiery filmu Więzień labiryntu: Lek na śmierć uznaje się date: 2018-01-17.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,7 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Więzień labiryntu: Lek na śmierć online" lub "film Więzień labiryntu: Lek na śmierć cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Więzień labiryntu: Lek na śmierć legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Więzień labiryntu: Lek na śmierć online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.