Wściekłe psy - (1992)

Wściekłe psy Reservoir Dogs 2020-03-03 14:21:33

Tytuł oryginalny: Reservoir Dogs - (1992 ) - (1 godz 39 min)

Premiera: 1992-01-21

Opis filmu Wściekłe psy (Reservoir Dogs 1992 ):

Po nieudanym napadzie na sklep jubilerski kilku jego uczestników spotyka się w opuszczonym magazynie, by ustalić, kto zdradził policji ich plan. Wściekłe psy to nie znający się wzajemnie, najemni gangsterzy o "kolorowych" pseudonimach. Ich zleceniodawcami są Joe Cabot i jego syn Eddie. Prowadzone przez nich wewnętrzne śledztwo polega na rzucaniu wymyślnych przekleństw, wzajemnym oskarżaniu i torturowaniu porwanego policjanta.

Obsada: Chris Penn Edward Bunker Harvey Keitel Kirk Baltz Michael Madsen Steve Buscemi Tim Roth

Film Wściekłe psy jest to produkcja, której rok produkcji to 1992 roku. Wściekłe psy powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Gangsterski. Za datę premiery filmu Wściekłe psy uznaje się date: 1992-01-21.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 8,0 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Wściekłe psy online" lub "film Wściekłe psy cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Wściekłe psy legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Wściekłe psy online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.