Wyspa zaginionych - (2009)

Wyspa zaginionych Hierro 2020-03-21 01:03:01

Tytuł oryginalny: Hierro - (2009 ) - (1 godz 31 min)

Kategoria: Thriller,
Premiera: 2009-09-26

Opis filmu Wyspa zaginionych (Hierro 2009 ):

Maria (Elena Anaya) wyrusza wraz z 5-letnim synkiem Diego na wakacje na malowniczą i odludną wyspę Hierro, najbardziej wysunięty na południe skrawek Europy. Podczas rejsu promem mały Diego znika w tajemniczych okolicznościach. Mimo wysiłków policji i zrozpaczonej matki, chłopiec nie zostaje odnaleziony. Wkrótce potem Maria musi wrócić na wyspę, aby zidentyfikować ciało zaginionego syna. Kobieta nie rozpoznaje w nim Diego. Czekając na wyniki DNA, które mają oficjalnie potwierdzić brak pokrewieństwa ze zmarłym, Maria dowiaduje się, że w tym samym czasie, gdy rozpoczęły się feralne wakacje, na wyspie przepadło bez śladu inne dziecko. Nie wierząc policji i mieszkańcom wyspy, kobieta rozpoczyna własne śledztwo. To dopiero początek koszmaru, jaki dane będzie przeżyć Marii w ponurej i budzącej niepokój scenerii wyspy Hierro, która łatwo nie oddaje swoich sekretów…

Obsada: Andrés Herrera Bea Segura Elena Anaya Hugo Arbu00faes Jon Ariu00f1o Kaiet Rodru00edguez Mar Sodupe Miriam Correa

Film Wyspa zaginionych jest to produkcja, której rok produkcji to 2009 roku. Wyspa zaginionych powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Thriller. Za datę premiery filmu Wyspa zaginionych uznaje się date: 2009-09-26.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5,3 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Wyspa zaginionych online" lub "film Wyspa zaginionych cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Wyspa zaginionych legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Wyspa zaginionych online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.