Desperat - (1987)

Desperat Desperado 2019-09-14 14:32:20

Tytuł oryginalny: Desperado - (1987 ) - (1 godz. 47 min.)

Kategoria: Western,
Premiera: 1987-04-27

Opis filmu Desperat (Desperado 1987 ):

Gdy zostaje zamordowany szeryf górniczego miasteczka o nazwisku Whaley, jego miejsce zajmuje legendarny na Dzikim Zachodzie rewolwerowiec, Duell McCall. Wykorzystując zbieg okoliczności, wrogowie Duella oskarżają go o popełnienie tej zbrodni. Wówczas McCall wyrusza na poszukiwanie człowieka, który jako jedyny może udowodnić jego niewinność…

Obsada: Alex McArthur David Warner Dirk Blocker Donald Moffat Pernell Roberts Robert Vaughn Sydney Walsh Yaphet Kotto

Film Desperat jest to produkcja, której rok produkcji to 1987 roku. Desperat powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Western. Za datę premiery filmu Desperat uznaje się date: 1987-04-27.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Desperat online" lub "film Desperat cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Desperat legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Desperat online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.