Desperat: Lawina na diabelskiej przełęczy - (1988)

Desperat: Lawina na diabelskiej przełęczy Desperado: Avalanche at Devil's Ridge 2019-09-14 14:47:12

Tytuł oryginalny: Desperado: Avalanche at Devil's Ridge - (1988 ) - (1 godz. 32 min.)

Kategoria: Western,
Premiera: 1988-05-24

Opis filmu Desperat: Lawina na diabelskiej przełęczy (Desperado: Avalanche at Devil's Ridge 1988 ):

Duel McCall jeździ od miasta do miasta, gdzie zawsze pomaga biednym i pokrzywdzonym. Tym razem jednak wszystko idze źle. Niesłusznie oskarżonyi szybko osądzony zostaje skazany na śmierć. Jendakże pojawia się szansa uratowania życia, jeśli uda mu się uwolnić porwaną przez bandytów córkę Silasa Slatena – Rachel.

Obsada: Alex McArthur Alice Adair Dwier Brown Hoyt Axton James 'JR' Pollard Lee Paul Lise Cutter Rod Steiger

Film Desperat: Lawina na diabelskiej przełęczy jest to produkcja, której rok produkcji to 1988 roku. Desperat: Lawina na diabelskiej przełęczy powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Western. Za datę premiery filmu Desperat: Lawina na diabelskiej przełęczy uznaje się date: 1988-05-24.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Desperat: Lawina na diabelskiej przełęczy online" lub "film Desperat: Lawina na diabelskiej przełęczy cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Desperat: Lawina na diabelskiej przełęczy legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Desperat: Lawina na diabelskiej przełęczy online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.