Dolar za martwego - (1998)

Dolar za martwego Dollar for the Dead 2019-09-14 14:47:15

Tytuł oryginalny: Dollar for the Dead - (1998 ) - (1 godz. 34 min.)

Kategoria: Western,
Premiera: 1998-10-11

Opis filmu Dolar za martwego (Dollar for the Dead 1998 ):

Pewien kowboj ucieka przed Reagerem, farmerem i ich najemnikami, gdyż zabił syna Reagera. Po drodze spotyka Doolaya, byłego żołnierza Konfederatów, który zna miejsce ukrycia skarbu. Ale jak się okazuje Doolay też jest ścigany.

Obsada: Ed Lauter Emilio Estevez Howie Long Joaquim de Almeida Jonathan Banks Lance Kinsey Leticia Álvarez William Forsythe

Film Dolar za martwego jest to produkcja, której rok produkcji to 1998 roku. Dolar za martwego powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Western. Za datę premiery filmu Dolar za martwego uznaje się date: 1998-10-11.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Dolar za martwego online" lub "film Dolar za martwego cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Dolar za martwego legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Dolar za martwego online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.