Działa Navarony - (1961)

Działa Navarony The Guns of Navarone 2020-02-27 12:02:41

Tytuł oryginalny: The Guns of Navarone - (1961 ) - (2 godz. 01 min.)

Kategoria: Wojenny,
Premiera: 1961-04-27

Opis filmu Działa Navarony (The Guns of Navarone 1961 ):

Jest rok 1943. Naziści zajęli niemal całą Grecję, z wyjątkiem Krety i niewielkiej wysepki Cheros u wybrzeży Turcji. Jedyna droga ewakuacyjna dla odciętych od świata żołnierzy wiedzie przez przesmyk na Morzu Egejskim. Dostępu do niego broni bateria potężnych dział na Nawaronie, ukrytych w niezdobytych skałach. Z misją wysadzenia dział wyrusza sześciu decydowanych na wszystko komandosów, a od powodzenia ich akcji zależy los dwóch tysięcy żołnierzy.

Obsada: Anthony Quayle Anthony Quinn David Niven Gregory Peck Irene Papas James Darren Richard Harris Stanley Baker

Film Działa Navarony jest to produkcja, której rok produkcji to 1961 roku. Działa Navarony powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Wojenny. Za datę premiery filmu Działa Navarony uznaje się date: 1961-04-27.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,2 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Działa Navarony online" lub "film Działa Navarony cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Działa Navarony legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Działa Navarony online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.