Legenda - (1970)

Legenda 2020-02-27 12:46:46

Tytuł oryginalny: Legenda - (1970 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 1971-04-20

Opis filmu Legenda ( 1970 ):

Akcja filmu toczy się w czasie wojny. Julka jest polską dziewczyną. Pewnego dnia znajduje w lesie dwóch chłopców. Jurek jest Polakiem, jego rodziców zastrzelili Niemcy, Sasza Rojaninem, który uciekł z transportu. Chłopcy zostają przyjęci do partyzantów, ale wpadają w ręce Niemców. Obu połączy miłość do Julki.

Obsada: Franciszek Pieczka Igor Straburzyński Janusz Kłosiński Józef Nowak Małgorzata Potocka Maria Zbyszewska Nikołaj Burlajew Tadeusz Schmidt

Film Legenda jest to produkcja, której rok produkcji to 1970 roku. Legenda powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dla młodzieży. Za datę premiery filmu Legenda uznaje się date: 1971-04-20.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5,7 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Legenda online" lub "film Legenda cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Legenda legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Legenda online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.